Kobiety a piłka, czyli TOP 10 pytań podczas meczu

Nie, „co to jest spalony” to wcale nie jest najbardziej irytujące pytanie, jakie może zadać kobieta podczas meczu. Przynajmniej moja [M.] potrafi strzelić w samo okienko.

Panią z TVN-u, która ze śmiertelną powagą oświadczyła, że dwie z trzech strzelonych przez Cristiano Ronaldo bramek było hat-trickami trudno przebić.

Nawet [M.] się śmiała, bo wie co to hat-trick. Ale czasem zadaje fajne pytania. Poniżej dziesięć najciekawszych stwierdzeń, nie tylko pytań, które udało mi się zapamiętać.

1. Z jakiego materiału są ich stroje? 
Ze śliskiego czy z lekkiej bawełny?
Bo w bawełnie to się mogą mocno spocić… – dodała.

2. Czy od tych śliskich strojów nie elektryzują im się włosy?
Kiedy udzieliłem odpowiedzi na pierwsze pytanie. A za chwilę zbliżenie na Marcelo.

3. Czy bramkarz może wychodzić poza to obrysowanie wokół bramki?

I nie, nie miała na myśli czy z piłką w ręku, ale czy w ogóle.4. Ten zielony kolor murawy tak mnie uspokaja…

Kiedy miała ze mną oglądać jakiś ważny mecz, a prawie usnęła.5. Oglądam, oglądam, ale oglądam też jak Gosia wyciska wągry.

Kiedy podczas wspomnianego w pkt. 4 meczu odpaliła YouTube na telefonie.6. Robert, nie martw się. I tak już dużo bramek w życiu strzeliłeś.
Podczas półfinału Ligi Mistrzów Real – Bayern.

7. Ciekawe czy Ania ogląda.
Podczas wspomnianego wyżej finału.8.  Ile lat ma Ronaldinho?
O Cristiano Ronaldo – ten sam finał. Kiedy powiedziałem, że to Ronaldo, spytała:  a to nie to samo?9. Legia wygra, bo ma Cafu, a to chyba świetny piłkarz.

Mając najprawdopodobniej na myśli Brazylijczyka Cafu, grającego czterokrotnie na mundialu, a nie Portugalczyka wypożyczonego Legii z FC Metz.

10. Siatkówka jest jednak ciekawsza.
Czy to bluźnierstwo warto w ogóle komentować?

PS I tak, ona trzyma nogi w szpilach na moim Xboxie!!!

A jak Wam się ogląda mecze z kobietami? 🙂

[R.]

You may also like...

2 Comments

  1. Prawdziwe perełki 😉 Ja lubię piłkę, więc mój chłopak nie ma takich powodów do żartów. W każdym razie, to chyba najlepsze śmieszki z kobiecego postrzegania futbolu jakie widziałam do tej pory 😉 Pozdrawiam mundialowo 😉

  2. Marta says:

    Prawdziwe perełki 😉 Ja lubię piłkę, więc mój chłopak nie ma takich powodów do żartów. W każdym razie, to chyba najlepsze śmieszki z kobiecego postrzegania futbolu, jakie widziałam do tej pory 😉 Pozdrawiam mundialowo 😉

Comments are closed.