Strefy kibica w Warszawie

[R.]: Można samemu lub z kumplami przed telewizorem, można nawet z dziewczyną, narażając się na oryginalne pytania. Można w pubie, a można i w strefie kibica na stadionie czy… na dachu. Gdzie w Warszawie obejrzymy mecze mundialu w Rosji?

Polska na Narodowym

Czy może być w Warszawie lepsze miejsce do oglądania meczów reprezentacji od Stadionu Narodowego? Pewnie nie, więc utworzenie strefy kibica na PGE, mogącej pomieścić nawet 70 tys. osób, to zdecydowanie dobra wiadomość. Jest i zła. Strefa na biało-czerwonym stadionie będzie utworzona tylko na mecz Polski z Senegalem 19 czerwca. Start spotkania o godz. 17. Zatem pewnie jak wielu z Was, ja obejrzę ten mecz w pracy.

PS Żeby wejść do strefy kibica na Narodowym trzeba zapłacić. Najtańsze wejściówki kosztują 10 zł. Szczegóły i zakup biletów na stronie: www.narodowastrefakibica.pl

Na placu Europejskim

„Będziemy transmitować rozgrywki grupowe, ćwierćfinały, półfinały oraz wielki finał” – deklaruje Ghelamco Poland, organizator strefy kibica placu Europejskim. I podkreśla, że na miejscu będzie można kupić przekąski i napoje (również te z procentami). Wejście za free, ale jeśli chcecie się wymknąć z kumplami nie mówiąc nic dziewczynie – uważajcie. Ghelamco zaznacza, że filmy i zdjęcia ze strefy kibica mogą polecieć w świat.

Na dachu; po „tamtej” stronie Wisły

Strefa kibica na dachu? Dlaczego nie! Chyba jedyna taka strefa zostanie otwarta w ogrodzie na dachu Galerii Północnej. Transmitowane będą tam wszystkie mundialowe mecze, a wejście do strefy nie kosztuje nic. No chyba że zależy Wam na najlepszych miejscach. Te będą dostępne dla osób, które w dniu meczu zrobią zakupy w galerii i okażą paragon.

Po „tamtej” stronie Wisły ciekawa wydaje się być także strefa na Pradze-Północ na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej 44. Strefa Emocji LOTOS to nie tylko mecze, ale również m.in. projekcje filmów o tematyce sportowej. Strefa czynna będzie codziennie do 15 lipca w godzinach 13-23. Nieco więcej informacji tutaj.

Dzielnicowe strefy kibica

Współfinansowane przez stołeczny ratusz strefy kibica powstaną w kilku dzielnicach Warszawy. Niestety nie we wszystkich (brak choćby naszej Ochoty). Poniżej skradziona urzędowi lista i grafika z adresami stref. A więcej szczegółów na stronie um.warszawa.pl/strefykibica

• Bemowo – Amfiteatr im. Michaela Jacksona, ul. Raginisa,
• Bielany – Serek Bielański (teren przy stacji metra Słodowiec),
• Targówek – Park Bródnowski,
• Praga-Południe –  przy Centrum Handlowym Promenada,
• Śródmieście – przy Pałacu Kultury i Nauki (od strony Al. Jerozolimskich),
• Ursynów – Kopa Cwila,
• Wola – Amfiteatr w Parku Sowińskiego/Park Moczydło.

 

PS Ale że nie ma Ochoty… Strefa kibica na Górce Szczęśliwickiej to byłoby coś!

[R.]

Fot. Pixabay

You may also like...

1 Comment

  1. Marc says:

    Piwerko, telewizor, wolna chata, kumple. Najlepsza strefa kuibica!

Comments are closed.